Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Filtruj według

Brak dostawców

Tarcze diamentowe
Tarcze diamentowe, dóży wybór |Sklep Gotools24.pl|

Tarcze diamentowe

Tarcze diamentowe Kreator są przeznaczone  do cięcia różnorodnych  materiałów budowlanych.

Wykorzystywane są do cięcia betonu, kamienia, płytek ceramicznych i dachówek oraz innych materiałów podobnego przeznaczenia. Tarcze diamentowe ciągłe są tarczami cienkimi idealnymi do cięcia glazury, terakoty czy marmuru. Należy pamiętać, że dyski tego typu muszą być chłodzone wodą podczas pracy. Tarcze segmentowe, tak zwane uniwersalne mają bardzo szerokie zastosowanie i mogą pracować bez chłodzenia cieczą, natomiast TURBO umożliwia cięcie zarówno na sucho jak i mokro tam gdzie ważna jest szybkość cięcia materiałów.

Możecie Państwo również wybierać spośród rożnych grup jakościowych od ECO po EXPERT.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: KRT080100

Tarcza diamentowa segmentowa 3szt. ECO

Recenzje: 0

Tarcza diamentowa  segmentowa 3szt. ECO Standardowa tarcza diamentowa (opakowanie 3 sztuki), segmentowa do cięcia na szlifierkach kątowych i maszynach stacjonarnych. Sztywny dysk z precyzyjnie naniesionym diamentem syntetycznym idealnie nadaje się do szybkiego cięcia na sucho betonu, marmuru, kamienia granitu i innych twardych materiałów budowlanych.

Cena 72,51 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: KRT080200

Tarcza diamentowa ciągła 3szt. ECO

Recenzje: 0

Tarcza diamentowa  3szt. ECO Standardowa tarcza diamentowa (opakowanie 3 sztuki), ciągłą do cięcia na szlifierkach kątowych i maszynach stacjonarnych. Sztywny dysk z precyzyjnie naniesionym diamentem syntetycznym idealnie nadaje się do cięcia na mokro płytek ceramicznych, glazury i terakoty, dachówek ceramicznych , szkła i porcelany.  

Cena 64,42 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: KRT081100

Tarcza diamentowa ciągła PREMIUM

Recenzje: 0

Tarcza diamentowa  ciągła PREMIUM Profesjonalna pełna tarcza diamentowa, ciągła do cięcia na szlifierkach kątowych i maszynach stacjonarnych. Sztywny dysk z precyzyjnie naniesionym skoncentrowanym diamentem syntetycznym idealnie nadaje się do cięcia na mokro płytek ceramicznych, glazury i terakoty, dachówek ceramicznych, szkła i porcelany.

Cena 24,94 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: KRT082100

Tarcza diamentowa segmentowa PREMIUM

Recenzje: 0

Tarcza diamentowa  segmentowa PREMIUM Profesjonalna  tarcza diamentowa, segmentowa do cięcia na szlifierkach kątowych i maszynach stacjonarnych. Sztywny dysk z precyzyjnie naniesionym diamentem syntetycznym idealnie nadaje się do szybkiego cięcia na sucho betonu, marmuru, kamienia granitu i innych twardych materiałów budowlanych.  

Cena 22,79 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: KRT083100

Tarcza diamentowa TURBO PREMIUM

Recenzje: 0

Tarcza diamentowa  TURBO PREMIUM Wysokiej jakości tarcza diamentowa TURBO, do cięcia na szlifierkach kątowych i maszynach stacjonarnych. Sztywny dysk z precyzyjnie naniesionym skoncentrowanym diamentem syntetycznym idealnie nadaje się do cięcia na mokro, lub sucho betonu, kamienia, gresu i ceramiki budowlanej.  

Cena 30,89 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: KRT084100

Tarcza diamentowa HARD STONE EXPERT

Recenzje: 0

Tarcza diamentowa  segmentowa HARD STONE EXPERT Specjalna tarcza diamentowa, segmentowa do cięcia na szlifierkach kątowych i maszynach stacjonarnych. Specjalnie ukształtowane segmenty tarczy w połączeniu ze skoncentrowanym, wysokiej jakości diamentem zapewniają idealne cięcie najtwardszych materiałów jak marmur, granit, beton.

Cena 105,87 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: KRT085100

Marka: KREATOR

Tarcza diamentowa segmentowa EXPERT

Recenzje: 0

Tarcza diamentowa  TURBO EXPERT Profesjonalna tarcza diamentowa TURBO, do cięcia na szlifierkach kątowych i maszynach stacjonarnych. Sztywny dysk z precyzyjnie naniesionym skoncentrowanym diamentem syntetycznym idealnie nadaje się do cięcia na mokro, lub sucho wyjątkowo twardych materiałów budowlanych - betonu, kamienia, gresu i ceramiki budowlanej.  

Cena 107,20 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: KRT086100

Tarcza diamentowa 115mm szlifierska EXPERT

Recenzje: 0

Tarcza diamentowa 115mm szlifierska EXPERT Specjalna tarcza diamentowa do szlifowania betonu, kamienia, marmurów itp. Z łatwością usuwa zanieczyszczenia, nadlewy i nierówności powierzchni. Sztywny stalowy korpus tarczy z otworami wentylacyjnymi wspomagającymi chłodzenie, otwór montażowy  22,2mm do stosowania w szlifierkach kątowych, podwójne segmenty z...

Cena 281,44 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: KRT087100

Tarcza diamentowa 125mm / 6mm EXPERT

Recenzje: 0

Tarcza diamentowa  6mm EXPERT Specjalna tarcza diamentowa segmentowa o grubości 6mm. Przeznaczona do renowacji, usuwania starych fug, zapraw między cegłami i innymi materiałami budowlanymi. 

Cena 306,38 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: KRT087101

Tarcza diamentowa 115mm / 6mm EXPERT

Recenzje: 0

Tarcza diamentowa  6mm EXPERT Specjalna tarcza diamentowa segmentowa o grubości 6mm. Przeznaczona do renowacji, usuwania starych fug, zapraw między cegłami i innymi materiałami budowlanymi. 

Cena 369,97 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku